Opatření proti COVID-19 platné ve firmě P&F Company s.r.o. chrání naše zákazníky i dodavatele.   Čtěte více
zavřít
Menu EN 725 887 557
Auta jsou náš svět

Proč si vybrat P&F Company

Jsme srdcaři. Práci bereme jako koníček. Úkoly plníme tak, abychom za ně sklidili pochvalu, jinak nás to nebaví. Někteří klienti tvrdí, že nám v žilách snad koluje benzín místo krve. Něco na tom bude :-)
Auta jsou náš svět | P&F Company s.r.o.
Získáte oddané profíky | P&F Company s.r.o.
Řidiči & hostesky

Získáte oddané profíky

Jsme odborníci přes auta. Práce s novými vozy nás baví a naplňuje. Rádi ukazujeme automobilové novinky na trhu a moc rádi se o všechna auta staráme. Jako by byla naše vlastní.

Vaše eventy budou mít šmrnc | P&F Company s.r.o.
Eventy

Vaše eventy budou mít šmrnc

Když pro klienty pořádáme automobilové akce, děláme je na klíč od A-Z s vlastními lidmi. Procesy už máme vyladěné téměř k dokonalosti a veškeré své síly a zkušenosti soustředíme do celkového zážitku, aby vaše akce byla jedinečná, povedená a ještě dlouho se na ni v dobrém vzpomínalo.

Podržíme vás i v zahraničí | P&F Company s.r.o.
Řidiči

Podržíme vás i v zahraničí

Když chcete uspořádat představení nových vozů třeba ve Španělsku, v Itálii a dalších zemích, můžete se spolehnout, že s P&F Company to vždy dobře dopadne. Jsme zkušení profesionálové a podržíme vás.

Klienti nám věří

Od P&F Company využíváme řadu služeb v oblastech Event managementu, Car managementu i Car cleaningu. Když jsme si naplánovali předváděcí akci s novými vozy Škoda, P&F Company zajistilo kompletní služby prostřednictvím svých 80 lidí od řidičů, přes hostesky až po řídicí manažery. Součástí outsourcingu byla přeprava tiskových vozů, zpáteční přeprava lidí na letiště, Stage driving a samozřejmě kompletní čištění všech vozidel na akci.
Bc. Petr Kavrentzis
GK – Communications, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.
KOVOKON je česká strojírenská firma se specializací na kovoobrábění s vlastní technologií a nástrojárnou. Outsourcingová společnost P&F Company pro nás zajistila logistické služby, měření kvality a související administrativu v oblasti skladování a evidence výrobních dílů pro automotive. Spolupráce byla zcela bezchybná.
Vlastimil Koníček
jednatel, KOVOKON Popovice s.r.o.
KOVOKON Popovice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Česká pošta je národní balíkový přepravce. Pro zlepšování společenských vztahů mezi zaměstnanci jsme chtěli uspořádat 4denní teambuilding v Harrachově věnovaný zimním hrám. S organizací nám perfektně pomohla konzultační firma P&F Company. Jejich personál nám připravil tématický doprovodný program v podobě běhu na lyžích, slalomu a to včetně pronájmu sjezdovek a zajištění ubytování v hotelích.
Mgr. Jan Trčala
vedoucí odboru centrální nákup, Česká pošta, s.p.
Česká pošta, s.p. | Reference P&F Company s.r.o.
Jsme konzultační firma v oblasti správy finančního majetku pro majitele firem a jejich rodiny, advokáty, lékaře, úspěšné sportovce a institucionální klienty. Zaměřujeme se na private equity. P&F Company pro nás zajišťuje seriózní řidiče pro komfortní přepravu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
Ing. Lubomír Janíček
jednatel, VASSET WM s.r.o.
VASSET WM s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Emons je česká přepravní a logistická firma. S outsourcingovou firmou P&F Company spolupracujeme na naší Brněnské pobočce, kde pro nás zajišťují logistické a skladovací služby (skladování podle FIFO, LIFO, FEFO), mají na starosti kontrolu a řízení zásob, likvidaci a vracení zboží, řízení dodávek a produkce a řadu administrativních činností ke kvalitativní kontrole včetně měření nálezů a protokolování. Spolupráci hodnotíme v superlativech. A když se vyskytne problém, lidé z P&F Company jej vždy vyřeší správně.
Daniel Fried
manažer pobočky, Emons Spedice s.r.o.
Emons Spedice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Rodinná firma AUTO DOBROVOLNÝ je autorizovaný dealer a servis vozů Opel již od roku 1991. Když pořádáme propagační, kontraktační a jiné marketingové akce, potřebujeme krátkodobě zajistit řádně proškolený personál do našich showroomů. A v tu chvíli voláme Františka Provodovského a jeho P&F Company, která nám vždy ochotně a bezchybně pomůže. Lidé z P&F Company jsou po komunikační stránce zákaznického a prodejního servisu dokonale připraveni.
Milan Dobrovolný
Jednatel, AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.
AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Pro bezproblémový chod našeho zákaznického centra jsme potřebovali zajistit pracovníky se zaměřením na pneuservisní, automechanické a logistické práce. Využili jsme outsourcing v personální oblasti od P&F Company a jsme velmi spokojeni.
Ing. Michal Bílek
VTK – zákaznické centrum, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.

Certifikáty

ISO 14001 | Certifikát P&F Company s.r.o.

Jsme zelená firma

Aktivně se podílíme na odstraňování následků své podnikatelské činnosti. Neustále zdokonalujeme své technologické postupy s cílem minimalizovat dopady na životní prostředí. Respektujeme normy v oblasti environmentální politiky.
Pomáháme potřebným | Certifikát P&F Company s.r.o.

Pomáháme potřebným

Jsme zisková firma a daří se nám. Proto jsme se rozhodli každoročně přispívat část peněz ze zisku na dobročinné účely. Činíme tak jako firma, ale také jako každý odpovědný zaměstnanec sám za sebe.
Ctíme etiku v podnikání | Certifikát P&F Company s.r.o.

Ctíme etiku v podnikání

Dodržování etického kodexu je náš morální závazek a popisuje chování a jednání všech zaměstnanců vůči společnosti, spolupracovníkům, odběratelům a ostatním obchodním partnerům, orgánům státní správy a veřejnosti.