Opatření proti COVID-19 platné ve firmě P&F Company s.r.o. chrání naše zákazníky i dodavatele.   Čtěte více
zavřít
Menu EN 725 887 557
Profesionální řidiči

Seriózní a špičkově vyškolení pro vaši akci – takoví jsou řidiči P&F Company

Naši řidiči mají dlouholeté zkušenosti z autoakcí všeho druhu v Česku i zahraničí. Obvykle je uvidíte za volantem automobilových novinek při novinářských premiérách, když řídí luxusní limuzíny nebo na společenských akcích, kde se starají o auta hostů.
Profesionální řidiči | P&F Company s.r.o.
Car Handling a zapůjčení řidičů | P&F Company s.r.o.
Řidiči

Car Handling a zapůjčení řidičů

Kompletní obsluha vašich vozů našimi lidmi, nebo obsluha vozů vašich hostů.

Představte si společenskou akci, během které je potřeba zaparkovat vozy návštěvníků. V tom okamžiku přicházejí na scénu „Car Handleři“ z P&F Company. Převezmou vozidla hostů, zaparkují, pohlídají a na konci akce hostům zase přistaví.

Naši řidiči dokáží z vozů vytvořit působivé formace, které dodají fotkám a videím z akce šmrnc. Lidé z vašeho marketingu budou z takových fotek nadšeni.

Stage driving | P&F Company s.r.o.
play
Řidiči

Stage driving

Služba jako šitá na míru automobilkám. Když chcete veřejnosti předvést nový model vozu se vší parádou, nesmí na akci chybět mistr v řízení – STAGE DRIVER. Profík s obdivuhodným řidičským výkonem a zkušenostmi s řízením aut na pódiu.

Stage driver jezdí obvykle podle pokynů režiséra a dokáže z obyčejné jízdy udělat obdivuhodnou podívanou pro diváky.

Transfer mezinárodních klientů | P&F Company s.r.o.
Řidiči

Transfer mezinárodních klientů

Komfortní přeprava hostů z letiště na vaši akci. Řidiči P&F Company jsou kvalifikovaní profíci s bohatými zkušenostmi a vypadají reprezentativně. S klienty se domluví anglicky, německy, rusky, italsky a španělsky.

Všichni řidiči mají dlouholeté zkušenosti s řízením velkých luxusních vozů.

Scouting tras | P&F Company s.r.o.
Řidiči

Scouting tras

Najdeme perfektní místa pro ukázkové jízdy. Projedeme a zmapujeme jednotlivé trasy a uděláme vše proto, aby akce dobře dopadla, aby jízda v autech byla pro vaše klienty zajímavá a plná zážitků. Samozřejmostí je příprava fotodokumentace a krátkých videí připravených tras.

Support filmových štábů | P&F Company s.r.o.
Řidiči

Support filmových štábů

Řidiči P&F Company jsou perfektně „vyježdění“ a umí s auty jezdit tak, aby kameramani a fotografové pořídili špičkové propagační záběry. A pokud lidé z produkce nebo filmového štábu potřebují pomoct, jsou jim naši řidiči k ruce, protože mají bohaté zkušenosti z podobných akcí.

Proč si najmout řidiče
od P&F Company

01

Zkušenosti

Naši řidiči jezdí ve vašich vozech v Čechách i v zahraničí už řadu let a už vědí, jak to chodí.
02

Profesionalita

Řidič P&F Company je na každou akci řádně vyškolený a díky tomu připravený vozit šéfa mezinárodní korporace nebo zahraničního novináře.
03

Bezpečnost a pohodlí

Vozíme lidi, ne balíky slámy. Bezpečnost a pohodlí všech cestujících je pro nás klíčová, ať už řídíme v režimu „řidič slečny Daisy“, nebo „Taxi od Luca Bessona“.

Dejme slovo klientovi

Od P&F Company využíváme řadu služeb v oblastech Event managementu, Car managementu i Car cleaningu. Když jsme si naplánovali předváděcí akci s novými vozy Škoda, P&F Company zajistilo kompletní služby prostřednictvím svých 80 lidí od řidičů, přes hostesky až po řídicí manažery. Součástí outsourcingu byla přeprava tiskových vozů, zpáteční přeprava lidí na letiště, Stage driving a samozřejmě kompletní čištění všech vozidel na akci.
Bc. Petr Kavrentzis
GK – Communications, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.
KOVOKON je česká strojírenská firma se specializací na kovoobrábění s vlastní technologií a nástrojárnou. Outsourcingová společnost P&F Company pro nás zajistila logistické služby, měření kvality a související administrativu v oblasti skladování a evidence výrobních dílů pro automotive. Spolupráce byla zcela bezchybná.
Vlastimil Koníček
jednatel, KOVOKON Popovice s.r.o.
KOVOKON Popovice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Česká pošta je národní balíkový přepravce. Pro zlepšování společenských vztahů mezi zaměstnanci jsme chtěli uspořádat 4denní teambuilding v Harrachově věnovaný zimním hrám. S organizací nám perfektně pomohla konzultační firma P&F Company. Jejich personál nám připravil tématický doprovodný program v podobě běhu na lyžích, slalomu a to včetně pronájmu sjezdovek a zajištění ubytování v hotelích.
Mgr. Jan Trčala
vedoucí odboru centrální nákup, Česká pošta, s.p.
Česká pošta, s.p. | Reference P&F Company s.r.o.
Jsme konzultační firma v oblasti správy finančního majetku pro majitele firem a jejich rodiny, advokáty, lékaře, úspěšné sportovce a institucionální klienty. Zaměřujeme se na private equity. P&F Company pro nás zajišťuje seriózní řidiče pro komfortní přepravu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
Ing. Lubomír Janíček
jednatel, VASSET WM s.r.o.
VASSET WM s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Emons je česká přepravní a logistická firma. S outsourcingovou firmou P&F Company spolupracujeme na naší Brněnské pobočce, kde pro nás zajišťují logistické a skladovací služby (skladování podle FIFO, LIFO, FEFO), mají na starosti kontrolu a řízení zásob, likvidaci a vracení zboží, řízení dodávek a produkce a řadu administrativních činností ke kvalitativní kontrole včetně měření nálezů a protokolování. Spolupráci hodnotíme v superlativech. A když se vyskytne problém, lidé z P&F Company jej vždy vyřeší správně.
Daniel Fried
manažer pobočky, Emons Spedice s.r.o.
Emons Spedice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Rodinná firma AUTO DOBROVOLNÝ je autorizovaný dealer a servis vozů Opel již od roku 1991. Když pořádáme propagační, kontraktační a jiné marketingové akce, potřebujeme krátkodobě zajistit řádně proškolený personál do našich showroomů. A v tu chvíli voláme Františka Provodovského a jeho P&F Company, která nám vždy ochotně a bezchybně pomůže. Lidé z P&F Company jsou po komunikační stránce zákaznického a prodejního servisu dokonale připraveni.
Milan Dobrovolný
Jednatel, AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.
AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Pro bezproblémový chod našeho zákaznického centra jsme potřebovali zajistit pracovníky se zaměřením na pneuservisní, automechanické a logistické práce. Využili jsme outsourcing v personální oblasti od P&F Company a jsme velmi spokojeni.
Ing. Michal Bílek
VTK – zákaznické centrum, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.