Opatření proti COVID-19 platné ve firmě P&F Company s.r.o. chrání naše zákazníky i dodavatele.   Čtěte více
zavřít
Menu EN 725 887 557
HR outsourcing

Když chcete 100% výkonnou firmu, ale nemáte dost kvalitních lidí

Najdeme a vyškolíme kvalitní lidi na klíčové pozice, abyste mohli rychleji růst a firma vám šlapala jako hodinky. To není všechno – umíme obstarat chybějící prostory, nezbytné vybavení a související služby. Jednorázově i dlouhodobě.
HR Outsourcing | P&F Company s.r.o.
Odešel vám klíčový člověk?

Databáze 600+ lidí

Když na to přijde, umíme sehnat kvalitního člověka na kteroukoliv pozici. Od hostesky až po manažera nebo účetní.
František Provodovský

Váš člověk v P&F Company

Oblasti HR Outsourcingu | P&F Company s.r.o.
HR Outsourcing

Oblasti HR Outsourcingu

Dokážeme zajistit seriózní pracovníky z různých oblastí a oborů.
 • Automotive
 • Autoservisní a pneuservisní práce
 • Mytí a údržba vozidel
 • Řízení vozidel
 • Logistika
 • Měření kvality
 • Eventový personál (tým lídři, manažeři, hostesky...)
 • Foto a video produkce včetně provozu a leteckých záběrů
 • Administrativa
 • Personalistika (HR management)
 • IT

Proč HR Outsourcing od P&F Company

01

Ušetříte na platech

Platíte jen za kvalitně odvedenou práci. Nemusíte vyplácet 13. a 14. platy.
02

Soustředíte se na růst firmy

Nemusíte řešit HR management, protože výhodně nakoupíte „hotové“ vyškolené profíky. Uspořený čas věnujete rozvoji firmy a růstu obratu.
03

Just in time

Řízení lidských zdrojů řešíte až v okamžiku, když službu skutečně potřebujete. Nedržíte kmenové HR manažery a jste nezávislí.

Jak jsou klienti spokojení s HRM

Od P&F Company využíváme řadu služeb v oblastech Event managementu, Car managementu i Car cleaningu. Když jsme si naplánovali předváděcí akci s novými vozy Škoda, P&F Company zajistilo kompletní služby prostřednictvím svých 80 lidí od řidičů, přes hostesky až po řídicí manažery. Součástí outsourcingu byla přeprava tiskových vozů, zpáteční přeprava lidí na letiště, Stage driving a samozřejmě kompletní čištění všech vozidel na akci.
Bc. Petr Kavrentzis
GK – Communications, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.
KOVOKON je česká strojírenská firma se specializací na kovoobrábění s vlastní technologií a nástrojárnou. Outsourcingová společnost P&F Company pro nás zajistila logistické služby, měření kvality a související administrativu v oblasti skladování a evidence výrobních dílů pro automotive. Spolupráce byla zcela bezchybná.
Vlastimil Koníček
jednatel, KOVOKON Popovice s.r.o.
KOVOKON Popovice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Česká pošta je národní balíkový přepravce. Pro zlepšování společenských vztahů mezi zaměstnanci jsme chtěli uspořádat 4denní teambuilding v Harrachově věnovaný zimním hrám. S organizací nám perfektně pomohla konzultační firma P&F Company. Jejich personál nám připravil tématický doprovodný program v podobě běhu na lyžích, slalomu a to včetně pronájmu sjezdovek a zajištění ubytování v hotelích.
Mgr. Jan Trčala
vedoucí odboru centrální nákup, Česká pošta, s.p.
Česká pošta, s.p. | Reference P&F Company s.r.o.
Jsme konzultační firma v oblasti správy finančního majetku pro majitele firem a jejich rodiny, advokáty, lékaře, úspěšné sportovce a institucionální klienty. Zaměřujeme se na private equity. P&F Company pro nás zajišťuje seriózní řidiče pro komfortní přepravu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
Ing. Lubomír Janíček
jednatel, VASSET WM s.r.o.
VASSET WM s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Emons je česká přepravní a logistická firma. S outsourcingovou firmou P&F Company spolupracujeme na naší Brněnské pobočce, kde pro nás zajišťují logistické a skladovací služby (skladování podle FIFO, LIFO, FEFO), mají na starosti kontrolu a řízení zásob, likvidaci a vracení zboží, řízení dodávek a produkce a řadu administrativních činností ke kvalitativní kontrole včetně měření nálezů a protokolování. Spolupráci hodnotíme v superlativech. A když se vyskytne problém, lidé z P&F Company jej vždy vyřeší správně.
Daniel Fried
manažer pobočky, Emons Spedice s.r.o.
Emons Spedice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Rodinná firma AUTO DOBROVOLNÝ je autorizovaný dealer a servis vozů Opel již od roku 1991. Když pořádáme propagační, kontraktační a jiné marketingové akce, potřebujeme krátkodobě zajistit řádně proškolený personál do našich showroomů. A v tu chvíli voláme Františka Provodovského a jeho P&F Company, která nám vždy ochotně a bezchybně pomůže. Lidé z P&F Company jsou po komunikační stránce zákaznického a prodejního servisu dokonale připraveni.
Milan Dobrovolný
Jednatel, AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.
AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Pro bezproblémový chod našeho zákaznického centra jsme potřebovali zajistit pracovníky se zaměřením na pneuservisní, automechanické a logistické práce. Využili jsme outsourcing v personální oblasti od P&F Company a jsme velmi spokojeni.
Ing. Michal Bílek
VTK – zákaznické centrum, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.