Opatření proti COVID-19 platné ve firmě P&F Company s.r.o. chrání naše zákazníky i dodavatele.   Čtěte více
zavřít
Menu EN 725 887 557
Car management

Vy máte flotilu vozů, my profesionální řidiče

Přistavíme auta v perfektním stavu na smluvené místo, dovezeme hosty na vaši akci a postaráme se o welcome drink. Naši řidiči mluví několika jazyky, jsou řádně proškolení a umí reprezentovat kvalitu vaší značky.
Car Management | P&F Company s.r.o.
Car handling

Obsluha a zajištění vašich aut našimi lidmi

Řeší situaci, kdy chcete obstarat vozový park nebo flotilu vozů, ale nemáte řidiče. Vozidla všech hostů zaparkujeme, pohlídáme a pak zase přistavíme. Ručíme za 100% stav i spokojenost hostů na vaší akci.
Chci šikovné řidiče
Car Cleaning

Ruční čištění a celková údržba vašich vozidel

Podržíme vás, když chcete mít auta v TOP stavu – nablýskaná a voňavá. Proto jsme vyvinuli vlastní mobilní mycí linku, kterou vozíme na každou akci. Cíl je jasný – mít auta jako ze škatulky. Rychle a ekologicky.
Chci čistá auta
CRM system

Online monitoring vozů a celé posádky

Abyste měli okamžitý přehled o každém voze. Kde teď vězí? Kdo je vevnitř? Jak dlouho už je vůz na cestě? A nepřekročil povolenou rychlost? Kolik vůz už najel kilometrů? O všem víte online.
Mám zájem
Praktický slovník Car Handlingu | P&F Company s.r.o.
Car Handling

Praktický slovník Car Handlingu

  • CAR HANDLING – kompletní obsluha vašich vozů našimi lidmi, jako např. zaparkování na dohodnutá stanoviště, přistavení vozů klientům, dotankování, jazykové nastavení infotainmentu, přebírání vozů od účastníků akcí a další.
  • STAGE DRIVING – profesionální jízda s vozem na pódiu podle instrukcí režiséra. Výsledkem je působivá podívaná pro diváky.
  • STAGE DRIVER – profík s obdivuhodným řidičským výkonem a zkušenostmi s řízením velkých luxusních vozů.
  • SCOUTING TRAS – vytipování, zmapování a prezentace překrásných lokalit pro jízdu aut s vašimi klienty.
  • SUPPORT FILMOVÝCH ŠTÁBŮ – úzká spolupráce mezi řidiči a kameramany při pořizování dechberoucích záběrů je klíčem k dokonalým propagačním materiálům.
Proč jsme vyvinuli vlastní myčku aut | P&F Company s.r.o.
Car cleaning

Proč jsme vyvinuli vlastní myčku aut

  • Abychom zaručili prvotřídní čistotu každého vozu, musíme mít po ruce také prvotřídní čisticí technologii. Spolehlivou, vysoce účinnou a hlavně ekologickou. Proto jsme vyvinuli vlastní mobilní myčku.
  • Jak to v myčce funguje? Umyjeme exteriér, vysušíme a naleštíme během pár minut. Když je zapotřebí vyčistit interiér, zvládneme to excelentně.
  • Veškerá čisticí chemie splňuje nejnovější legislativní předpisy EU a je naprosto ekologická.

Proč nám zákazníci svěřují flotily svých vozidel?

01

Spolehlivost

Budou pro vás jezdit perfektně vyškolení řidiči s více jak 5 lety zkušeností v řízení velkých luxusních vozů v ČR i zahraničí.
02

Profesionální komunikace

Vozit novináře z různých koutů světa je pro naše řidiče běžná praxe a mluvit několika světovými jazyky je nezbytnost, která vám hraje do karet.
03

Bezpečnost a pohodlí

Vozíme lidi, ne balíky slámy. Bezpečnost a pohodlí všech cestujících je pro nás klíčová, ať už řídíme v režimu „řidič slečny Daisy“, nebo „Taxi od Luca Bessona“.

Dejme slovo klientovi

Od P&F Company využíváme řadu služeb v oblastech Event managementu, Car managementu i Car cleaningu. Když jsme si naplánovali předváděcí akci s novými vozy Škoda, P&F Company zajistilo kompletní služby prostřednictvím svých 80 lidí od řidičů, přes hostesky až po řídicí manažery. Součástí outsourcingu byla přeprava tiskových vozů, zpáteční přeprava lidí na letiště, Stage driving a samozřejmě kompletní čištění všech vozidel na akci.
Bc. Petr Kavrentzis
GK – Communications, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.
KOVOKON je česká strojírenská firma se specializací na kovoobrábění s vlastní technologií a nástrojárnou. Outsourcingová společnost P&F Company pro nás zajistila logistické služby, měření kvality a související administrativu v oblasti skladování a evidence výrobních dílů pro automotive. Spolupráce byla zcela bezchybná.
Vlastimil Koníček
jednatel, KOVOKON Popovice s.r.o.
KOVOKON Popovice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Česká pošta je národní balíkový přepravce. Pro zlepšování společenských vztahů mezi zaměstnanci jsme chtěli uspořádat 4denní teambuilding v Harrachově věnovaný zimním hrám. S organizací nám perfektně pomohla konzultační firma P&F Company. Jejich personál nám připravil tématický doprovodný program v podobě běhu na lyžích, slalomu a to včetně pronájmu sjezdovek a zajištění ubytování v hotelích.
Mgr. Jan Trčala
vedoucí odboru centrální nákup, Česká pošta, s.p.
Česká pošta, s.p. | Reference P&F Company s.r.o.
Jsme konzultační firma v oblasti správy finančního majetku pro majitele firem a jejich rodiny, advokáty, lékaře, úspěšné sportovce a institucionální klienty. Zaměřujeme se na private equity. P&F Company pro nás zajišťuje seriózní řidiče pro komfortní přepravu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
Ing. Lubomír Janíček
jednatel, VASSET WM s.r.o.
VASSET WM s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Emons je česká přepravní a logistická firma. S outsourcingovou firmou P&F Company spolupracujeme na naší Brněnské pobočce, kde pro nás zajišťují logistické a skladovací služby (skladování podle FIFO, LIFO, FEFO), mají na starosti kontrolu a řízení zásob, likvidaci a vracení zboží, řízení dodávek a produkce a řadu administrativních činností ke kvalitativní kontrole včetně měření nálezů a protokolování. Spolupráci hodnotíme v superlativech. A když se vyskytne problém, lidé z P&F Company jej vždy vyřeší správně.
Daniel Fried
manažer pobočky, Emons Spedice s.r.o.
Emons Spedice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Rodinná firma AUTO DOBROVOLNÝ je autorizovaný dealer a servis vozů Opel již od roku 1991. Když pořádáme propagační, kontraktační a jiné marketingové akce, potřebujeme krátkodobě zajistit řádně proškolený personál do našich showroomů. A v tu chvíli voláme Františka Provodovského a jeho P&F Company, která nám vždy ochotně a bezchybně pomůže. Lidé z P&F Company jsou po komunikační stránce zákaznického a prodejního servisu dokonale připraveni.
Milan Dobrovolný
Jednatel, AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.
AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Pro bezproblémový chod našeho zákaznického centra jsme potřebovali zajistit pracovníky se zaměřením na pneuservisní, automechanické a logistické práce. Využili jsme outsourcing v personální oblasti od P&F Company a jsme velmi spokojeni.
Ing. Michal Bílek
VTK – zákaznické centrum, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.