Opatření proti COVID-19 platné ve firmě P&F Company s.r.o. chrání naše zákazníky i dodavatele.   Čtěte více
zavřít
Menu EN 725 887 557
Profesionální hostesky

Vždy usměvavé a 100% připravené hostesky od P&F Company

Díky nádherným hosteskám bude mít vaše společenská akce šmrnc. Hostesky vyškolíme a pošleme je spolu s koordinátory a pomocným personálem rozdávat radost a dobrou náladu na vaši předváděčku, konferenci či jinou společenskou akci.
Profesionální hostesky | P&F Company s.r.o.
Domluví se cizími jazyky | P&F Company s.r.o.
Hostesky

Domluví se cizími jazyky

Krásnému úsměvu rozumí sice každý, ale když přijde na řeč, umí si naše hostesky s lidmi promluvit anglicky, německy, rusky, španělsky, italsky a francouzsky.

Vždy řádně připravené | P&F Company s.r.o.
Hostesky

Vždy řádně připravené

Aby hostesky lidem na akcích skutečně pomáhaly, musí být řádně proškolené a dobře vedené. Hostesky P&F Company vždy koordinuje vedoucí týmu, který zajišťuje operativní komunikaci klienta s hosteskami.

Samozřejmostí jsou jednotné kostýmy ve firemních barvách dohodnuté pro konkrétní akci.

Proč si najmout hostesky
od P&F Company

01

Zkušenosti

Naše hostesky reprezentují na společenských akcích v Čechách i v zahraničí řadu let a už vědí, jak to na Eventech chodí.
02

Profesionalita

Každá hosteska P&F Company je na akci řádně vyškolena a díky tomu připravena odpovědět i na zvídavé otázky účastnících se novinářů.
03

Všestrannost

Nezáleží, jestli hostesky budou rozdávat úsměvy, předávat ceny, nosit welcome drinky nebo vítat klienty na letišti. Vždy budou prvotřídně připravené.

Dejme slovo klientovi

Od P&F Company využíváme řadu služeb v oblastech Event managementu, Car managementu i Car cleaningu. Když jsme si naplánovali předváděcí akci s novými vozy Škoda, P&F Company zajistilo kompletní služby prostřednictvím svých 80 lidí od řidičů, přes hostesky až po řídicí manažery. Součástí outsourcingu byla přeprava tiskových vozů, zpáteční přeprava lidí na letiště, Stage driving a samozřejmě kompletní čištění všech vozidel na akci.
Bc. Petr Kavrentzis
GK – Communications, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.
KOVOKON je česká strojírenská firma se specializací na kovoobrábění s vlastní technologií a nástrojárnou. Outsourcingová společnost P&F Company pro nás zajistila logistické služby, měření kvality a související administrativu v oblasti skladování a evidence výrobních dílů pro automotive. Spolupráce byla zcela bezchybná.
Vlastimil Koníček
jednatel, KOVOKON Popovice s.r.o.
KOVOKON Popovice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Česká pošta je národní balíkový přepravce. Pro zlepšování společenských vztahů mezi zaměstnanci jsme chtěli uspořádat 4denní teambuilding v Harrachově věnovaný zimním hrám. S organizací nám perfektně pomohla konzultační firma P&F Company. Jejich personál nám připravil tématický doprovodný program v podobě běhu na lyžích, slalomu a to včetně pronájmu sjezdovek a zajištění ubytování v hotelích.
Mgr. Jan Trčala
vedoucí odboru centrální nákup, Česká pošta, s.p.
Česká pošta, s.p. | Reference P&F Company s.r.o.
Jsme konzultační firma v oblasti správy finančního majetku pro majitele firem a jejich rodiny, advokáty, lékaře, úspěšné sportovce a institucionální klienty. Zaměřujeme se na private equity. P&F Company pro nás zajišťuje seriózní řidiče pro komfortní přepravu a jsme s nimi nadmíru spokojeni.
Ing. Lubomír Janíček
jednatel, VASSET WM s.r.o.
VASSET WM s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Emons je česká přepravní a logistická firma. S outsourcingovou firmou P&F Company spolupracujeme na naší Brněnské pobočce, kde pro nás zajišťují logistické a skladovací služby (skladování podle FIFO, LIFO, FEFO), mají na starosti kontrolu a řízení zásob, likvidaci a vracení zboží, řízení dodávek a produkce a řadu administrativních činností ke kvalitativní kontrole včetně měření nálezů a protokolování. Spolupráci hodnotíme v superlativech. A když se vyskytne problém, lidé z P&F Company jej vždy vyřeší správně.
Daniel Fried
manažer pobočky, Emons Spedice s.r.o.
Emons Spedice s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Rodinná firma AUTO DOBROVOLNÝ je autorizovaný dealer a servis vozů Opel již od roku 1991. Když pořádáme propagační, kontraktační a jiné marketingové akce, potřebujeme krátkodobě zajistit řádně proškolený personál do našich showroomů. A v tu chvíli voláme Františka Provodovského a jeho P&F Company, která nám vždy ochotně a bezchybně pomůže. Lidé z P&F Company jsou po komunikační stránce zákaznického a prodejního servisu dokonale připraveni.
Milan Dobrovolný
Jednatel, AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o.
AUTO DOBROVOLNÝ V.M. s.r.o. | Reference P&F Company s.r.o.
Pro bezproblémový chod našeho zákaznického centra jsme potřebovali zajistit pracovníky se zaměřením na pneuservisní, automechanické a logistické práce. Využili jsme outsourcing v personální oblasti od P&F Company a jsme velmi spokojeni.
Ing. Michal Bílek
VTK – zákaznické centrum, ŠKODA AUTO a.s.
ŠKODA AUTO a.s. | Reference P&F Company s.r.o.